عاشق همیشگی یوونتوس tag:http://football2010.mihanblog.com 2020-05-31T22:09:47+01:00 mihanblog.com عكس از كارلوس توز 2013-10-28T12:43:32+01:00 2013-10-28T12:43:32+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3762 یوسف یوونتوس 2-0جنوا 2013-10-28T12:00:14+01:00 2013-10-28T12:00:14+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3763 یوسف مصاحبـه کامـل کونته / مانند بازی مقابل فیورنتینا و رئال بودیـم     آنتونیو کونته سرمربی یووه پس از پیروزی مقابل جنوا در هفته نهم رقابت های سری آ مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد ." ما یک عملکرد خوب مانند بازی در مقابل رئال در مادرید و یا 70 دقیقه ابتدایی بازی مقابل فیورنتینا داشتیم "" ما به خوبی بازی کردیم و سزاوار پیروزی بودیم. امروز موقعیت های خوبی ایجاد کردیم "" ما 2 گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم . خبر مهم این است که ما به یک گل اکتفا نکردیم . مصاحبـه کامـل کونته /

مانند بازی مقابل فیورنتینا و رئال بودیـم

مصاحبـه کامـل کونته / مانند بازی مقابل فیورنتینا و رئال بودیـم 

 

آنتونیو کونته سرمربی یووه پس از پیروزی مقابل جنوا در هفته نهم رقابت های سری آ مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد .

" ما یک عملکرد خوب مانند بازی در مقابل رئال در مادرید و یا 70 دقیقه ابتدایی بازی مقابل فیورنتینا داشتیم "

" ما به خوبی بازی کردیم و سزاوار پیروزی بودیم. امروز موقعیت های خوبی ایجاد کردیم "

" ما 2 گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم . خبر مهم این است که ما به یک گل اکتفا نکردیم . در آینده هم باید بیشتر تلاش کنیم و با انگیزه بیشتر در پی پیروزی باشیم "

" ما برای بازی امروز نیاز به برد داشتیم . پیروزی پس از 2 بازی سخت برای ما مهم بود که امروز به آن رسیدیم . اما نکته مهم عملکرد مشابه ما در بازی های دیگر بود "

" تیم رم مطمئنا رقیب خوبی است . آن ها به همراه ناپولی بردهای زیادی دارند و رم به تنهایی صاحب پیروزی های پیاپی است که از این تیم یک مدعی جدی ساخته "

" مهاجمان در تفکرات من جای خاصی دارند . هم توز و هم یورنته هر دو بازی خوبی را امروز انجام دادند و در حال رسیدن به یک درک متقابل از هم هستند . اما رسیدن به این وضعیت آسان نبود و نیازمند زمان بود "

" من از ابتدا می گفتم که فصل سختی را در پیش داریم . ما به همه بازیکنان در طول فصل نیاز داریم , یورنته توسط مطبوعات به تیم های دیگر فرستاده می شد در حالی که من تنها منتظر آماده شدن او بودم "

" ما مقبل تیم سر سختی بازی کردیم . یورنته به گل نزدیک شد اما موفق نبود و بدشانس بود اما در کل مقابل یک تیم خوب عملکرد بسیار خوبی را نشان داد امروز "

" همیشه چیزهای منفی و مثبت و بررسی این موارد وجود دارد . کیلینی هرگز دچار محرومیت و یا جریمه نشده . او مورد بحث ما در یوونتوس نیست و تنها یکی از بازیکنان است که باید با تواضع و تعهد بازی کند "

" بسیاری گفتند که من بعد از بازی با رئال جورجو را بیرون خواهم گذاشت اما من کیلینی را یک بازیکن و مرد بزرگ با روحی بزرگ می دانم .یک بازیکن متعهد به تیم که مطمئن هستم تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام می دهد "

" و هنوز هم فکر می کنم که او مثال خوبی برای بسیاری از چیزها است . من تا کنون کوچکترین شکی در مورد بازیکنان تیمم نکردم و می دانم که آن ها بازیکنان بسیار بزرگ و عالی هستند "

" بازیکنن من از همه جهات پیشرفت کردند و بهتر شدند . ما از نظر دفاع کمی دچار استرس و عجله بیش از حد بودیم که تمام این ها با آموزش و تمرین و کار بی نهایت قابل حل است . برای بازی های آینده نیز می خواهیم مانند امروز با حوصله و با قدرت باشیم . درست است که رئال و فیورنتینا تیم های به مراتب بزرگتری از جتوا هستند اما امروز ما شاهد یک جنوای با صلابت بودیم زیرا آن ها مقابل یوونتوس بازی می کردند "

" فرناندو در حال پیشرفت است . من خواسته بودم که آرامش داشته باشیم و اجازه دهیم که او با تیم هماهنگ شود و شرایط را درک کند و به مرور تحت آموزش و تمرین آماده مسابقه شود زیرا او مدت زیادی را دور بود . ما سعی می کنیم که بازیکنان را بری استفاده در سیستم مورد نظر خود ارتقا دهیم "


" امروز همه بازیکنان من با انگیزه و با روحیه بودند . در روزنامه ها این روزها چیزهای دروغی درباره بازیکنان می خوانیم که اصلا صحت ندارد . ما به این مسائل در مورد پوگبا و بی انگیزگی بازیکنان و یا درگیری با ماروتا اهمییتی نمی دهیم "

" همه ما یوونتوس را در زمین می بینیم . اگر ما بد بازی کنیم شما انتقاد خواهید کرد . من علاقه دارم که صحبت ها در مورد مسئل فنی و تاکتیکی باشد و از نکاتی که برای از بین بردن تمرکز ما است استقبال نمی کنم "


مشاجره با ماروتا ؟

" نه . متاسفانه من چیزهایی در این مورد می شنوم اما واقعیت این است که من رابطه خوبی با ماروتا دارم و هرگز دعوا و درگیری وجود نداشته و این تنها از مطبوعات شنیده می شود . شما باید در مورد مسائل تاکتیکی با من حرف بزنید . اما تعجب می کنم که چرا در این مورد صحبت می کنید . این ها چیزهایی است که برای بر هم زدن تمرکز تیم و بی ثباتی در اطراف تیم ساخته می شود "

" خواندن اخبار بی اساس شرم آور است . بی ثباتی و بی انگیزگی .. چه کسی رابطه و حرف های من با ماروتا را اینگونه منعکس کرده ؟ آیا ارواح اخبار و حرف های رد و بدل شده ما را به شما رسانده ؟ اینگونه اخبار باعث عدم اطمینان می شود و این برای هیچ نویسنده ای خوب نیست . به نظرم کسی که این اخبار دروغ را منتشر می کند باید شرمنده باشد "

پوگبا ؟

" من او را یک بازیکن خوب می بینم . او تنها 20 سال دارد و شما در این سن بعضی خصوصیات خوب و گاها خصوصیت های بدی هم دارد . او از نظر فنی پیشرقت چشمگیری داشته اما خود او هم می داند که باید بهتر شود . نباید فراموش کنیم که او فقط 20 سال سن دارد "


" ما بازی مهمی را پشت سر گذاشتیم . بازی که شاید از مانند برخی بازی های دیگر ما بود اما ما امروز توانستیم نتیجه پیروزی را کسب کنیم و از این لحظه به فکر بازی بعد مقابل کاتانیا هستیم "

]]>
عكس از آنتنیو كنته مربی یوونتوس 2013-10-27T07:43:34+01:00 2013-10-27T07:43:34+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3761 یوسف ]]> روزنامه های ایتالیا 2013-10-27T06:52:53+01:00 2013-10-27T06:52:53+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3760 یوسف صلح با پیچ های استادیوم ها.- بیانیه مشترک میلان و اینتر و وعده آنان به تغییر قوانین در صورتی که اولتراها شعارهای ضد ناپلی خود را متوقف کنند.- پاسخ یک آتش بس است : " اعتراضات ادامه خواهد یافت اما توهین های قبل تکرار نمی شود " سازمان لیگ شبیه این کار نمی کند،یووه بدون عذر،حالا من 3 برد می خواهم "- بالو بدون مربی،او در میان 50 کاندیدای توپ طلا در کنار پیرلو و بوفون.- ماتزاری : " توهیر هم مانند ما این راه را دوست دارد "- خداحافظی طولانی موراتی در میان تشویق.- ستی و ورونای او : " من یک رئیس شبیه به صلح با پیچ های استادیوم ها.
- بیانیه مشترک میلان و اینتر و وعده آنان به تغییر قوانین در صورتی که اولتراها شعارهای ضد ناپلی خود را متوقف کنند.
- پاسخ یک آتش بس است : " اعتراضات ادامه خواهد یافت اما توهین های قبل تکرار نمی شود "

سازمان لیگ شبیه این کار نمی کند،یووه بدون عذر،حالا من 3 برد می خواهم "
- بالو بدون مربی،او در میان 50 کاندیدای توپ طلا در کنار پیرلو و بوفون.
- ماتزاری : " توهیر هم مانند ما این راه را دوست دارد "
- خداحافظی طولانی موراتی در میان تشویق.
- ستی و ورونای او : " من یک رئیس شبیه به پیرلو هستم،رویای من فتح کوپا ایتالیا "

 

]]>
محرومیت داور بازی رئال - یوونتوس 2013-10-27T06:45:39+01:00 2013-10-27T06:45:39+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3759 یوسف طبق گزارش های رسیده از یوفا پس از قضاوت ضعیف داور بازی رئال مادرید و یوونتوس، این داور در بازی های حساس و مهم دیگر مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.این داور در دیدار چهارشنبه شب رئال مادرید و یوونتوس که در نهایت با پیروزی 2 بر یک رئالی ها همراه بود، جنجال ساز شد.او در درگیری شانه به شانه ی جورجو کیه لینی با کریستیانو رونادو، به مدافع یوونتوس کارت قرمز نشان داد. در حالی که درگیری به وجود آمده، نه سبب برخورد آرنج مدافع یوونتوس با رونالدو شده بود و نه موقعیت 100 درصدی را از رئال گرفته بود.کمیته داوران طبق گزارش های رسیده از یوفا پس از قضاوت ضعیف داور بازی رئال مادرید و یوونتوس، این داور در بازی های حساس و مهم دیگر مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

این داور در دیدار چهارشنبه شب رئال مادرید و یوونتوس که در نهایت با پیروزی 2 بر یک رئالی ها همراه بود، جنجال ساز شد.

او در درگیری شانه به شانه ی جورجو کیه لینی با کریستیانو رونادو، به مدافع یوونتوس کارت قرمز نشان داد. در حالی که درگیری به وجود آمده، نه سبب برخورد آرنج مدافع یوونتوس با رونالدو شده بود و نه موقعیت 100 درصدی را از رئال گرفته بود.

کمیته داوران یوفا پس از بازی رئال-یووه به گرافه، داور این بازی، نمره ی بسیار ضعیفی را داد.

طبق گزارش توتواسپرت، گزاتزیانو چزاری، داور سابق بین المللی در مورد نمایش ضعیف این داور در برنابئو این چنین اظهار داشت: «این به آن معنی است که گرافه دیگر در بین گزینه های قضاوت در بازی های بزرگی چون بازی رئال-یووه قرار نخواهد داشت.»

«از محرومیت رسمی خبری نخواهد بود، اما کاملاً واضح است که ما دیگر این داور را در بازی های مرحله ی حذفی نخواهیم دید. حتی در مرحله ی گروهی هم بازی های که به او سپرده خواهند شد، بازی های تشریفاتی خواهند بود.»

گرافه، در طول فصل جاری تاکنون 11 بازی قضاوت کرده است و در این دیدار ها 6 بار کارت زرد، 5 کارت قرمز و 5 پنالتی را اعلام کرده است.

در فصل گذشته نیز او در 31 بازی، 15 بازیکن را از زمین اخراج کرد و در مجموع 144 بار از کارت های زرد و قرمز خود استفاده کرده بود.

]]>
توز: یوونتوس می‌تواند از گروهش صعود کند 2013-10-25T19:10:27+01:00 2013-10-25T19:10:27+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3758 یوسف کارلوس توز گفت: همه ما در یووه بابت باخت از رئال ناراحت هستیم اما این را هم می‌دانیم که مقابل مادریدی‌ها خوب بازی کردیم. در نیمه دوم بازی با آنها شرایط سختی پیدا کردیم زیرا به خاطر اخراج چیه‌لینی، 10 نفره شدیم که همین کار را برای تغییر نتیجه سخت می‌کرد.به گزارش فارس، او ادامه داد: اکنون می‌‌دانیم می‌توانیم برای مرحله بعد انتخاب شویم. فکر می‌کنم از بازی بعد حرکت جدی خود را شروع خواهیم کرد. مقابل رئالی‌ها یکسری اشتباهات داشتیم اما حالا باید نگاه‌مان به آینده باشد که بتوانیم رویای صعود از گروه خود کارلوس توز گفت: همه ما در یووه بابت باخت از رئال ناراحت هستیم اما این را هم می‌دانیم که مقابل مادریدی‌ها خوب بازی کردیم. در نیمه دوم بازی با آنها شرایط سختی پیدا کردیم زیرا به خاطر اخراج چیه‌لینی، 10 نفره شدیم که همین کار را برای تغییر نتیجه سخت می‌کرد.

به گزارش فارس، او ادامه داد: اکنون می‌‌دانیم می‌توانیم برای مرحله بعد انتخاب شویم. فکر می‌کنم از بازی بعد حرکت جدی خود را شروع خواهیم کرد. مقابل رئالی‌ها یکسری اشتباهات داشتیم اما حالا باید نگاه‌مان به آینده باشد که بتوانیم رویای صعود از گروه خود را تحقق ببخشیم.

در این مسابقه که در حضور 71 هزار تماشاگر در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو انجام شد،‌ کریس رونالدو در دقایق 4 و 29 (پنالتی) برای مادریدی‌ها گلزنی کرد.

فرناندو لیورنته نیز دقیقه 22 تک گل «بانوی پیر» (یوونتوس) را زد اما دقیقه 48 «جیورجیو چیه‌لینی» به دستور داور از زمین اخراج شد که همین کار را برای تورینی‌ها دشوار کرد.

یووه اکنون با 2 امتیاز پس از رئال (9 امتیاز) و گالاتاسرای ترکیه (4 امتیاز) در رده سوم جدول گروه دوم قراردارد.]]>
عنوان روزنامه 2013-10-25T18:12:16+01:00 2013-10-25T18:12:16+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3751 یوسف کوریر دلا اسپورت (پنج شنبه 24 اکتبر 2013)  - خشم یوونتوس،اما حالا شرایط سخت است.- بیانکونری،در شرایط برابر با رئال،با دو گل رونالدو شکست خورد.- اخراج کیه لینی،داور مورد سوال.- برد گالاتاسارای و سبقت گرفتن.- پوکر بازی کردن ایبرا و 5 گل از بایرن.- ویولا،مونتلا بزرگ فکر می کند.- تاکید مربی : " ما باید حضورمان را در اروپا قطعی کنیم "- لاتزیو در نیکوزیا،حمله های پتکوویچ.- " نتایج ارزش های ما را نشان نمی دهند،به زودی در بهترین فرم "- برای بازی برگشت فقط بسته شدن پیچ شمالی.- رم،آماده بودن هدیه 10 کوریر دلا اسپورت (پنج شنبه 24 اکتبر 2013)
 
- خشم یوونتوس،اما حالا شرایط سخت است.
- بیانکونری،در شرایط برابر با رئال،با دو گل رونالدو شکست خورد.
- اخراج کیه لینی،داور مورد سوال.
- برد گالاتاسارای و سبقت گرفتن.
- پوکر بازی کردن ایبرا و 5 گل از بایرن.
- ویولا،مونتلا بزرگ فکر می کند.
- تاکید مربی : " ما باید حضورمان را در اروپا قطعی کنیم "
- لاتزیو در نیکوزیا،حمله های پتکوویچ.
- " نتایج ارزش های ما را نشان نمی دهند،به زودی در بهترین فرم "
- برای بازی برگشت فقط بسته شدن پیچ شمالی.
- رم،آماده بودن هدیه 10 میلیون یورویی برای اسکودتو.
- اینتر جدید،حضور ساباتینی در برنامه های آن ها برای آینده
]]>
جام جهانی کوچک فوتسال - برزیل 2013-10-25T17:06:43+01:00 2013-10-25T17:06:43+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3753 یوسف تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی هشتمین دوره رقابت‌های جام جهانی کوچک به مصاف برزیل، قهرمان جهان رفت که در پایان با نتیجه سنگین 7 بر 2 شکست خورد.به گزارش فارس،برزیل خیلی زود توانست دروازه ایران را باز کند و در حالی که 37 ثانیه از آغاز بازی گذشته بود دنیل توانست دروازه نصیرنیا را بگشاید، اما در ادامه بازیکنان ایران دفاع خوبی انجام دادند و اجازه گلزنی به قهرمان جهان را ندادند. این موضوع تا 5 دقیقه پایانی نیمه اول ادامه داشت، اما در این زمان برزیلی‌ها از تجربه خود استفاده

تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی هشتمین دوره رقابت‌های جام جهانی کوچک به مصاف برزیل، قهرمان جهان رفت که در پایان با نتیجه سنگین 7 بر 2 شکست خورد.

به گزارش فارس،برزیل خیلی زود توانست دروازه ایران را باز کند و در حالی که 37 ثانیه از آغاز بازی گذشته بود دنیل توانست دروازه نصیرنیا را بگشاید، اما در ادامه بازیکنان ایران دفاع خوبی انجام دادند و اجازه گلزنی به قهرمان جهان را ندادند. این موضوع تا 5 دقیقه پایانی نیمه اول ادامه داشت، اما در این زمان برزیلی‌ها از تجربه خود استفاده کردند و 3 گل توسط دیه‌گو، فالکائو و فرناندینیو به ثمر رساندند تا در پایان 20 دقیقه ابتدایی با پیروزی 4 بر صفر به رختکن بروند.

در نیمه دوم ایران توانست توسط علی‌اصغر حسن‌زاده به گل برسد، اما پس از آن فالکائو گل دوم خود و پنجم برزیل را به ثمر رساند. 30 ثانیه پس از این گل فالکائو، ستاره برزیلی‌ها گل ششم زرد‌پوشان و سوم خود را وارد دروازه نصیرنیا کرد. در ادامه زیکو نیز برای برزیل گلزنی کرد تا نتیجه بازی 7 بر یک شود. در دقایق پایانی قدرت بهادری نیز برای ایران گل زد تا این دیدار با نتیجه 7 بر 2 خاتمه یابد.

این اولین شکست تیم ملی فوتسال ایران با سرمربیگری خسوس کاندلاس است.

در دیگر دیدار این گروه آرژانتین به سختی توانست ژاپن را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد. به این ترتیب ایران با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به آرژانتین به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

در گروه دیگر روسیه 4 بر 3 صربستان را شکست داد و 9 امتیازی شد تا به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود کند و پاراگوئه 5 بر صفر گواتمالا را شکست داد تا با 6 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

به این ترتیب ایران در مرحله نیمه‌نهایی بامداد یکشنبه به مصاف روسیه می‌رود. همچنین برزیل به مصاف پاراگوئه خواهد رفت.


]]>
کاسیاس: در تورین هم امتیاز می‌گیریم 2013-10-25T16:26:38+01:00 2013-10-25T16:26:38+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3757 یوسف ایکر کاسیاس پس از برد خانگی شب گذشته تیمش مقابل بانوی‌ پیر»(یوونتوس) حرف‌هایی زد که مشخص می‌کند از هم همین حالا یاران کهکشانی او برای بازی برگشت با حریف ایتالیایی نقشه کشیده‌اند.به نقل از فارس، کاسیاس گفت: با 3 امتیاز بازی رفت با رئال، 9 امتیازی شده‌‌ایم و می‌خواهیم در تورین و در بازی برگشت (14 آبان 92 ) بازنده نشده و تا جایی که امکان دارد نتیجه‌ای خوب بگیریم و راه‌مان را برای ورود به مرحله نهایی لیگ قهرمانان هموار کنیم.وی ادامه داد: به طور کلی بازی با این حریف،‌ حتی وقتی که 10 نفره شد و ما در خ ایکر کاسیاس پس از برد خانگی شب گذشته تیمش مقابل بانوی‌ پیر»(یوونتوس) حرف‌هایی زد که مشخص می‌کند از هم همین حالا یاران کهکشانی او برای بازی برگشت با حریف ایتالیایی نقشه کشیده‌اند.

به نقل از فارس، کاسیاس گفت: با 3 امتیاز بازی رفت با رئال، 9 امتیازی شده‌‌ایم و می‌خواهیم در تورین و در بازی برگشت (14 آبان 92 ) بازنده نشده و تا جایی که امکان دارد نتیجه‌ای خوب بگیریم و راه‌مان را برای ورود به مرحله نهایی لیگ قهرمانان هموار کنیم.

وی ادامه داد: به طور کلی بازی با این حریف،‌ حتی وقتی که 10 نفره شد و ما در خانه میزبانش بودیم، راحت نبود. به همین دلیل نیمه اول کار راحت‌تری نسبت به 45 دقیقه دوم داشتیم. چون تورینی‌ها با وجود بازی‌سازی پیرلو می‌خواستند هر طوری شده به دروازه رئال برسند.

در این مسابقه که در حضور 71 هزار تماشاگر در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو انجام شد،‌ کریس رونالدو در دقایق 4 و 29 (پنالتی) برای مادریدی‌ها گلزنی کرد.

فرناندو لیورنته نیز دقیقه 22 تک گل «بانوی پیر» (یوونتوس) را زد اما دقیقه 48 «جیورجیو چیه‌لینی» به دستور داور از زمین اخراج شد که همین کار را برای تورینی‌ها دشوار کرد.

یووه اکنون با 2 امتیاز پس از رئال (9 امتیاز) و گالاتاسرای ترکیه (4 امتیاز) در رده سوم جدول گروه دوم قراردارد.]]>
کونته: شرایط یوونتوس بحرانی نیست 2013-10-25T12:08:37+01:00 2013-10-25T12:08:37+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3755 یوسف بیانکونری هنوز نتوانسته در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان به پیروزی دست پیدا کند اما کونته معتقد است که تیمش در سانتیاگو برنابئو نشان داد که می توانند با بهترین تیم های اروپا رقابت کنند.به گزارش گل، او به خبرنگاران گفت:" ما فصل گذشته شکست بدی از بایرن خوردیم اما این بار مقابل تیمی که کم و بیش از در سطح قهرمانی اروپاست، بازی فوق العاده ای ارائه دادیم.فکر نمی کنم آن طور که بعضی ها می گویند، ما در بحران باشیم. در واقع، عکس این قضیه صادق است.ما در سطح رئال بازی کردیم و حتی می توانستیم به پیروزی برسی
به گزارش گل، او به خبرنگاران گفت:" ما فصل گذشته شکست بدی از بایرن خوردیم اما این بار مقابل تیمی که کم و بیش از در سطح قهرمانی اروپاست، بازی فوق العاده ای ارائه دادیم.

فکر نمی کنم آن طور که بعضی ها می گویند، ما در بحران باشیم. در واقع، عکس این قضیه صادق است.

ما در سطح رئال بازی کردیم و حتی می توانستیم به پیروزی برسیم. مطمئنا اکنون شرایط برای ما دشوارتر شده اما ما نشان دادیم که می توانیم با هر تیمی رقابت کنیم. 

نشان دادیم که اگر بخواهیم، می توانیم در این سطح بازی کنیم. ما تنها به خاطر بعضی جزئیات شکست خوردیم؛ بعضی شرایط که به سود ما پیش نرفت."

یوونتوس در حال حاضر با دو امتیاز از سه بازی، در رتبه سوم گروهش قرار دارد]]>
آلمان نامزد میزبانی یورو 2024 شد 2013-10-25T10:06:39+01:00 2013-10-25T10:06:39+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3754 یوسف ولفگانگ نیرباخ رییس فدراسیون فوتبال آلمان روز پنجشنبه این خبر را اعلام کرد.به گزارش ایرنا، وی در نورنبرگ و در حضور میشل پلاتینی رییس اتحادیه فوتبال اروپا گفت : هجده سال پس از برگزاری فوق العاده جام جهانی 2006 در آلمان، زمان آن فرا رسیده است که داستان جدیدی در مورد تابستان آلمان نوشته شود.وی افزود:آلمان آخرین باردر سال 1988 میزبان جام ملت های اروپا بود.معتقدیم به عنوان برگزار کننده رقابت های بزرگ ونیز برخورداری از نکات مثبت نزد فدراسیون بین المللی فوتبال و یوفا از بخت خوبی برای کسب میزبانی برخورد
به گزارش ایرنا، وی در نورنبرگ و در حضور میشل پلاتینی رییس اتحادیه فوتبال اروپا گفت : هجده سال پس از برگزاری فوق العاده جام جهانی 2006 در آلمان، زمان آن فرا رسیده است که داستان جدیدی در مورد تابستان آلمان نوشته شود.

وی افزود:آلمان آخرین باردر سال 1988 میزبان جام ملت های اروپا بود.معتقدیم به عنوان برگزار کننده رقابت های بزرگ ونیز برخورداری از نکات مثبت نزد فدراسیون بین المللی فوتبال و یوفا از بخت خوبی برای کسب میزبانی برخورداریم.

وی ادامه داد: مدیریت این فدراسیون با اکثریت آراء این رویکرد را تایید کرد. این موضوع که مونیخ احتمالا یکی از شهرهای میزبان یورو 2020 باشد که برای اولین بار در 13 کشور متفاوت برگزار می شود، اثری بر روند نامزدی برای میزبانی رقابت های یورو 2024 ندارد.

کمیته اجرایی یوفا احتمالا پیش از سال 2017 در مورد میزبانی رقابت های یورو 2024 تصمیم گیری نخواهد کرد.
]]>
جام جهانی کوچک فوتسال - برزیل 2013-10-25T09:06:43+01:00 2013-10-25T09:06:43+01:00 tag:http://football2010.mihanblog.com/post/3752 یوسف تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی هشتمین دوره رقابت‌های جام جهانی کوچک به مصاف برزیل، قهرمان جهان رفت که در پایان با نتیجه سنگین 7 بر 2 شکست خورد.به گزارش فارس،برزیل خیلی زود توانست دروازه ایران را باز کند و در حالی که 37 ثانیه از آغاز بازی گذشته بود دنیل توانست دروازه نصیرنیا را بگشاید، اما در ادامه بازیکنان ایران دفاع خوبی انجام دادند و اجازه گلزنی به قهرمان جهان را ندادند. این موضوع تا 5 دقیقه پایانی نیمه اول ادامه داشت، اما در این زمان برزیلی‌ها از تجربه خود استفاده

تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی هشتمین دوره رقابت‌های جام جهانی کوچک به مصاف برزیل، قهرمان جهان رفت که در پایان با نتیجه سنگین 7 بر 2 شکست خورد.

به گزارش فارس،برزیل خیلی زود توانست دروازه ایران را باز کند و در حالی که 37 ثانیه از آغاز بازی گذشته بود دنیل توانست دروازه نصیرنیا را بگشاید، اما در ادامه بازیکنان ایران دفاع خوبی انجام دادند و اجازه گلزنی به قهرمان جهان را ندادند. این موضوع تا 5 دقیقه پایانی نیمه اول ادامه داشت، اما در این زمان برزیلی‌ها از تجربه خود استفاده کردند و 3 گل توسط دیه‌گو، فالکائو و فرناندینیو به ثمر رساندند تا در پایان 20 دقیقه ابتدایی با پیروزی 4 بر صفر به رختکن بروند.

در نیمه دوم ایران توانست توسط علی‌اصغر حسن‌زاده به گل برسد، اما پس از آن فالکائو گل دوم خود و پنجم برزیل را به ثمر رساند. 30 ثانیه پس از این گل فالکائو، ستاره برزیلی‌ها گل ششم زرد‌پوشان و سوم خود را وارد دروازه نصیرنیا کرد. در ادامه زیکو نیز برای برزیل گلزنی کرد تا نتیجه بازی 7 بر یک شود. در دقایق پایانی قدرت بهادری نیز برای ایران گل زد تا این دیدار با نتیجه 7 بر 2 خاتمه یابد.

این اولین شکست تیم ملی فوتسال ایران با سرمربیگری خسوس کاندلاس است.

در دیگر دیدار این گروه آرژانتین به سختی توانست ژاپن را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد. به این ترتیب ایران با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به آرژانتین به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

در گروه دیگر روسیه 4 بر 3 صربستان را شکست داد و 9 امتیازی شد تا به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود کند و پاراگوئه 5 بر صفر گواتمالا را شکست داد تا با 6 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

به این ترتیب ایران در مرحله نیمه‌نهایی بامداد یکشنبه به مصاف روسیه می‌رود. همچنین برزیل به مصاف پاراگوئه خواهد رفت.


]]>