پنجشنبه 17 شهریور 1390

ده ستاره تابستان سرزمین چكمه ای

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :فوتبال اوروپا ،

ده ستاره تابستان سرزمین چكمه ای

 
نقل و انتقالات به پایان رسید و برای امسال نیز فوتبال ایتالیا با تغییر و تحولاتی روبرو شد كه چهره مثبت و منفی ای را برای فوتبال سرزمین چكمه ای در برداشت. همانند گذشته در آخرین لحظات مهلت قانونی نقل و انتقالات تابستانی خریدهای موثری نیز صورت گرفت، انتقالاتی نظیر «نراتزوری» شدن زاراته و فورلان و پیوستن الیرو الیا به یووه.بهترین خرید اندره آ پیرلوست و دهمین خرید برتر تابستان نیز از آن یووه است با خرید الیا.

10 – الیرو الیا ( یوونتوس از هامبورگ )
9 – مائورو زاراته ( اینتر از لاتریو )
8 – گوخان اینلر ( ناپولی از اودینزه )
7- میرالم پیانیچ ( رم از لیون )
6 – میروسلاو كلوزه ( لاتزیو از بایرن مونیخ )
5- فرناندو گاگو ( رم از رئال مادرید )
4 – میركو ووچینیچ ( یوونتوس از رم )
3 – آلبرتو آكوئیلانی ( میلان از لیورپول )
2 – دیگو فورلان ( اینتر از اتلتیكو مادرید )
1 – اندره آ پیرلو ( یوونتوس از میلان )


1 – اندره آ پیرلو ( یوونتوس از میلان )
بهترین خرید ایتالیایی ها در تابستان امسال كدام مهره می تواند باشد؟یك بازیكن باتجربه و خلاق كه نتیجه بازی را در گام ها و تكنیك خود خلاصه می كند. یووه با او خریدهای خود را شروع كرد تا شاید آغاز جدیدی برای این تیم نیز باشد. سراسر تكنیك، تجربه و خلاقیت در بازی او دیده می شود. اما نكته مهم كه از او مهره ای خاص می سازد این است، پیرلو مردی كه عادت به پیروز شدن دارد. زمانی كه فشار بازی روی یووه زیاد باشد او كلید موفقیت خواهد بود. بی تردید پشیمانی زیادی در چهره میلانی ها از اینكه او را از دست داده اند دیده خواهد شد. او سكوی پرتاب «بیانكونری» خواهد بود.


4 – میركو ووچینیچ ( یوونتوس از رم )
كونته معتقد است تیمش باید بازی هجومی را به خوبی ارائه دهد و همیشه به دروازه حریف نزدیك باشد. بنابر این بهترین مهره برای رسیدن به هدفش، میركوست. مهاجمی تمام عیار و تیزهوش كه هر لحظه می تواند دروازه رقیب را به خطر بیاندازد. در صورتی كه ووچینیچ در شرایط آرمانی باشد كونته و تیمش می تواند به پیروزی امیدوار باشند. در كنار این خصوصیات او می تواند در هر بازی هم تیمی هایش را به گل زدن نزدیك تر كند. گل های زیادی را تیفوسی های «بیانكونری» از او انتظار دارند، گل های زیاد، زیاد و خیلی زیاد.10 – الیرو الیا ( یوونتوس از هامبورگ )
استعداد در او وجود دارد، به وفور نیز دیده می شود. سرعت بالا در كنار تكنیك بسیار بالایی كه می تواند از او مهره ای موثر و ارزشمند بسازد. در كمك رسانی به هم تیمی هایش برای گلزنی یك ستاره تمام عیار است. در سمت چپ زمین به خوبی بازی می كند و می تواند در مواقع نیاز به هم تیمی هایش در میانه میدان نیز كمك كند اما سرعت بالای او برای كونته یك امتیاز ویژه خواهد بود. هر چند كه هنوز در فوتبال هلند شكوفا نشده و كشور لاله های نارنجی منتظر پیشرفت بیشتر او در ایتالیا و یووه هستند كه می توانند در بالا بردن كیفیت بازی او موثر باشند و سكوی پرتاب او باشند


پنجشنبه 17 شهریور 1390

آخرین مصاحبه کونته پیش از افتتاح ورزشگاه

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

 
ستادیوم جدید یک یووه بسیار قدرتمند را خواهید دید، این گفته یوونتوسی ها و مسولین شان در آستانه روز بزرگ و به یادماندنی مجموعه بیانکونری جهان است. انتونیو کونته که با آمدن به این تیم امید تیفوسی ها را برای بازگشت یوونتوس به دوران اوج قدرت فوتبال اروپا پررنگ کرد در یک روز مانده به افتتاح نخستین ورزشگاه مدرن و جدید ایتالیا تاکید کرد که در ورزشگاه جدید، یوونتوسی بسیار قدرتمند را خواهیم دید.

کونته مربی یووه و حالا استادیوم جدید.
این از شانس خوب من است که استادیوم جدید یووه با کار من شروع می شود، امیدوارم برای یووه نیز چنین باشد.

هیجان فوق العاده و بی نظیر.
مطمئنا هیجان عجیب و فوق العاده ای ست. یک هیجان انرژی بخش و قدرتمند. دل الپی قهرمان پیروزی های بزرگ ما بود و دوران فوتبال ما و مسترلیپی، بازی های زیادی در ان ورزشگاه انجام دادیم، نیمه هایی های اروپایی، بازی های لیگ قهرمانان و ... مطمئنا ورزشگاهی یست که دوره قهرمانی و پیروزی را در ان تنفس کردیم.

و خانه جدید؟
مطمئنا تازه و جدید است، همچنین استادیومی جدید در ایتالیا که می تواند احترام را برای ما داشته باشد. مطمئنا ورزشگاهی که می تواند الگویی برای سایرین باشد، برای مجموعه ها و برای تیم ها و همچنین مربیان و التبه برای تفوسی ها. این استادیوم برای رشد و پیشرفت فرهنگ ما مهم بود، هوادارانی که بخشی از یووه هستند، بخشی از ما. حالا بیش از گذشته در کنار یکدیگر هستیم و با انگیزه بیشتر برابر هر حریفی که جلوی ما بازی می کند به میدان می رویم.

دل پیرو به شما تبریک گفت.
ممنونم اله، به این دلیل که فکر می کنم تبریک مهمی بود که همه زیر نظرش داشتند. اینجا در یووه ایده ها روشن است و اله کمک زیادی به من می کند. تاکید می کنیم که تیم در کنار یکدیگر می جنگد. برای اله مبارزه زیادی وجود دارد. در این میان الکس نقش مهمی در تمرینات و هماهنگی تیم دارد.

سال های زیاد یوونتوسی بودن
13 سال یوونتوسی بودن، 13 سال با یووه، تجربه حضور با جیجی به 6 الی 7 سال می رسد. حالا شرایط متفاوت و جدیدی ست و به من هیجان زیادی را هدیه میدهد، انگیزه زیادی دارم به هر حال می دانم که باید برگردیم و نمایش خوبی داشته باشیم حالا در رختکن و نیمکت هستم و باید به این مسئله افتخار کنم.

.

بازیکت تاپ به یووه در این تابستان نیامد.
بازیکنی که 25 الی 30 میلیون ارزش داشته باشد به یووه نیامد، به هیچ تیمی نیامد، حتی تیمی مانند میلان و اینتر نیز این چنین خریدی نکردند. اما از رده هفتم به اغاز فصل فکر می کنیم و در خرید بازیکنان به انچه که می خواستیم رسیدیم. قیمت بازیکنان ارزش انان نیست.

شما چطور خرید می کردید؟
مانند مدیران و باشگاه یووه. من تصمیم می گرفتم و مدیران عمل می کردند

روش و سیستم بازی.
صحبت کمی شده اما در خصوص سیستم خیلی صحبت می شود. سیستم 2-4-4 هست که برای تیم در نظر گرفتم. بازیکنان توان بازی در این روش را دارند و البته تغییر سیستم در طول بازی و طول فصل. شاید در زمین بازی را تغییر دهم و روش بهتری را انتخاب کنیم که در ان بازی نتیجه بدهد. شانس این را داریم که بازیکنان مان هر لحظه تغییر سیستم دهند و ان طور که می خواهیم بازی را تغییر دهند و نتیجه بگیرند. هر چیزی می تواند تغییر کند اما سیستم بازی تا این لحظه این است.

مدیر اندره ا انیلی.
با مدیر رابطه بسیار خوبی برقرار است درست مانند سال های قبل یووه. سال های قهرمانی و سال های پیروزی. او مانند یک مدیر نزد ما نمی اید، اغلب با ما حرف می زند و درخواست های خود را مطرح می کند. رابطه ای صمیمی و عمیق میان ما و مدیر انیلی وجود دارد و تک تک بازیکنان نیز چنین احساسی دارند. همچنین رابطه ای خوب با ماروتا، خیلی خوب تلاش می کند تا تیم قدرتمند شود.

فضایی زیبا و ارامش بخش با یووه کونته دیده می شود.
مطمئنا این مسئله را من نباید بگویم و از من نباید سوال کنید. تصور می کنم که فضا خوب و مناسب است. نیاز داریم که با یکدیگر باشیم و در کنار هم، در این صورت بازی کردن راحت می شود. به این مسئله فکر می کنیم که تمریناتی که در زمین وینوو داشتیم را در زمین بازی ارائه دهیم. به هر حال بازیکنان ملی پوش داریم که منتظریم این گروه نیز به کنارمان برگردند.

.بازوبند کاپیتانی شما
همیشه در این باره صحبت می شود. این بازوبند افتخار و غرور به همراه می اورد. کاپیتان رابط تیم است، رابط مربی، رابط مجموعه و همه احساسات و افکار تیم. امیدوارم که همانند همیشه حلقه ای میان تیم، هواداران، مجموعه و بازیکنان باشد. یوونتوس برای من و برای همه یوونتوسی هاست. 13 سال در یووه بودم و در کنار تیفوسی هایش و حالا مربی این تیم هستم و هر روز هیجان این مسئله را تجربه می کنم.

مسولیت شما از بازی برابر پارما شروع می شود.
با یووه برابر پارما حرکت می کنیم. به دنبال مسائل مهم و خواسته های مان هستیم، به دنبال مسائلی که در حال حاضر اهمیت زیادی دارد و می تواند در آینده مهم تر شود. اسان نیست و نخواهد بود، به خوبی این مسئله را می دانیم اما راه طولانی برای فعالیت و تلاش پیش روی مان است، اتحاد نزدمان است، بازیکنان و تیفوسی ها و مطمئنا راهی که بسیار خوب خواهد بود


پنجشنبه 17 شهریور 1390

جیجی بوفون به زندان رفت

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

 
تیم ملی ایتالیا با برتری یک بر صفر مقابل اسلوونی صعود خود را به دور نهایی رقابت های جام ملت های اروپا در سال 2012 قطعی کرد و بازیکنان ایتالیا دیروز در اقدامی جالب از زندان دیدار کردند.

جیجی بوفون سنگربان باشگاه یوونتوس به همراه پراندلی و بالوتلی به نمایندگی از تمامی اعضای تیم ملی ایتالیا به زندان Sollicciano واقعا در فلورانس رفتند و با زندانیان دیدار کردند.

بوفون که همواره در انجام این کارها پیش قدم بوده در سخنانی با زندانیان گفت: "امیدوار هستم پس از ازادی از زندان به فکر ساخت آینده ای بهتر و برتر باشید


سه شنبه 15 شهریور 1390

پیشرفت یوونتوس قابل تحسین است

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

 
 
موجی مدیر اسبق بانوی پیر که به دلیل اتفاقات کالچو پولی از فعالیت در فوتبال محروم شد همواره پیش بینی های دقیقی داشته و این بار پیش از آغاز سری آ در مورد شرایط یوونتوس سخن گفت:

" هدف یوونتوس از بین بردن مواردى بود كه در بى ثباتى تیم نقش داشته اند ، یوونتوس را نمى توان با پالرمو یا سمپدوریا مقایسه كرد بنابراین ساختار و خرید یوونتوس نباید مانند چنین تیم هایى باشد ، براى مثال جیاكرینى بازیكن خوبیست اما نمى تواند براى یووه مناسب باشد."

"یوونتوس در حال پیشرفت است و نباید با خریدهاى فراوان تیم را تغییر داد ، ماروتا از این نظر عملكرد خوبى داشت و توانست اشتباه فصل پیش را جبران كند ، خط میانى یوونتوس پیشرفت زیادى كرد هر چند كه ویدال بازیكن فوق العاده اى نیست اما بهترین گزینه براى قرار گرفتن در كنار پیرلو كه یك بازیكن فوق العاده است خواهد بود و تماشاى نمایش این دو بسیار زیبا خواهد بود."

"در خط دفاع به دنبال گزینه هاى نامناسب بودند چرا كه سبك الكس و لوگانو به كیه لینى نزدیك است ، یووه به مدافعى نیاز داشت كه در كارهاى دفاعى عملكردى مانند كاناوارو داشته باشد ، به نظر من یووه توانایى رقابت با میلان را نخواهد داشت و شاید پس از ناپولى و اینتر در جایگاه چهارم قرار گیرد البته یوونتوس نسبت به چند فصل گذشته عملكرد بهترى خواهد داشت چرا كه در رقابت هاى اروپایى حضور ندارد "

وی در مورد كونته گفت:

" بسیارى از خواسته هاى وى از جمله جذب مربى بدنساز برآورده نشد اما وى بدلیل علاقه اى كه به یوونتوس دارد این شرایط را پذیرفت ، كونته یك مربى فوق العاده ، با شخصیت و البته عاشق یوونتوس است و به نظر من با یوونتوس خواهد درخشید


دوشنبه 14 شهریور 1390

وزیر کشور ایتالیا مهمان ویژه باشگاه یوونتوس

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :فوتبال اوروپا ،

وزیر کشور ایتالیا مهمان ویژه باشگاه یوونتوس
 
ماریو بالیچ مدیر گروه برگزار كننده ى جشن افتتاحیه ورزشگاه یوونتوس در فاصله ی سه روز تا آغاز این مراسم از برنامه های فوق العاده ی این گروه برای افتتاح یکی از مدرن ترین ورزشگاه های جهان خبر داد.


" ما در این زمینه با نام هاى بزرگى همچون شركت هاى انگلیسى و آمریكایى در حال رقابت هستیم و به همین دلیل سعى مى كنیم تا نمایش ما همراه با هیجان و سرشار از احساس باشد "

" از هفت ماه پیش كار خود را آغاز كردیم و اكنون در مراحل پایانى آموزش مردمى كه بصورت داوطلب خواستار حضور در این جشن بودند سپرى مى كنیم ، در چند ماه گذشته توانستیم كه از نظر فنى پیشرفت كنیم ، نمایش پرنواختى خواهیم داشت كه در اروپا بى نظیر خواهد بود ، این جشن منحصر بفرد و جادویى خواهد بود "

پونسى مدیر بخش پوشش دهنده ى این جشن نیز از پخش این مراسم بوسیله ى دوربین هاى ثابت و دوربین هایى كه در بالگردها جاى داده شده خبر داد .

گفتنی است روبرتو مارونه وزیر كشور ایتالیا و چند نماینده و سناتور وابسته به حزب اتحاد ملى ایتالیا هم مهمان ویژه ى این دیدار خواهند بود


دوشنبه 14 شهریور 1390

یووه اسكودتو را فتح می كند

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

یووه اسكودتو را فتح می كند
 
یك نظرسنجی میان مردم ایتالیا در آستانه آغاز رقابت های سری A نشان داد كه مردم سرزمین چكمه ای به آینده یوونتوس امیدوارند و این تیم در نقل و انتقالات تابستانی بسیار خوب عمل كرده.

در این نظرسنجی كه سوال شده بود قهرمان فصل 2012-2011 ایتالیا كدام تیم خواهد بود، بانوی پیر با كسب بیش از 53 درصد آرا در رتبه نسخت ایستاد و میلان با به دست اوردن بیش از 32 درصد آرا دوم شد.

پس از این دو مطرح، ناپولی با 5 درصد و اینتر با كسب 4درصد، لاتزیو و رم نیز با 2درصد در رده های بعدی ایستادند


دوشنبه 14 شهریور 1390

حتی ایستادن در تونل رختکن به زمین کنار آنها ترسناک بود

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :فوتبال اوروپا ،

 
 
 
سال 1996 ، بعد از برد مقابل فنر باغچه در ترکیه ، ما رکورد 40 ساله ی شکست نخوردن در خانه را از دست دادیم ، در مقابل یوونتوس شکست خوردیم ، هر دو بازی رفت و برگشت را.یکی از بهترین تیم هایی که در طول دوران بازیگری خود با انها رو به رو شدم.

این جملات سخنان گری نویل ستاره ی اسبق باشگاه منچستر بود. وی در ادامه گفت:

"یوونتوس ، باورنکردنی خوب بود ، فوق العاده بزرگ و قدرتمند ، همچنین با استعداد و با شکوه ، حتی ایستادن در تونل رختکن به زمین در کنار انها ترسناک و تهدید آمیز بود."

"تا حالا در برابر چنین تیم قدرتمندی قرار نگرفته بودم. فرارا و مونترو در دفاع ، دشام ، کونته و زیدان به عنوان هافبک ، و دلپیرو به همراه دو مهاجم بزرگ و خطرناک دیگر در حمله ، یعنی بوکسیچ و ویری."

"نام ها و بازیکن هایی بزرگ و همیشه قابل احترام. ما ان دیدار را در تورین 1-0 باختیم ، اما میتوانستیم 10 - 0 بازنده باشیم.این بزرگترین صدمه و حمله ای بود که در زمین فوتبال متوجه من شد."

"یوونتوسی ها ما را همانند یک پسر بچه ی مدرسه ای به بازی گرفته بودند ، پسرانی بودیم در برابر مردان بزرگ. حتی یک فرصت کوچک نداشتیم ، منچستر یونایتد نود دقیقه بازی کرد اما نتوانست یک شوت بزند.این تنها زمانی بود بود که همچنین اتفاقی در 602 دیداری که انجام دادم برای من رخ داد."

"الکس دل پیرو دارای یک کلاس هنری. خیلی تیر و سریع. چنین بازیکنانی با این ضریب هوشی فوق العاده کم هستند. وقتی چنین بازیکنانی با این استعداد توپ را زیر پای خود قرار می دهند نمی توانید بفهمید چه اتفاقی قرار است رخ دهد و توپ به کجا خواهد رفت


شنبه 12 شهریور 1390

در فینال 96 طرفدار یوونتوس بودم

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :خبر... ،

 
هلندی تازه وارد یوونتوسی ها در کنفرانس خبری نخست خود از اینکه 9 سال است هوادار یووه شده و برای بازی در کنار الساندرو دل پیرو بی تابی می کند خبر داد. الیرو الیا که در فینال سال 96 لیگ قهرمانان اروپا به یوونتوس و الکس دل پیرو علاقه مند شد تاکید می کند که در ان سال نیز با وجود حضور یک تیم هلندی برابر یووه، هوادار بانوی پیر اروپا بوده.

" در فینال 96 و رقابت یووه و آژاکس من طرفدار یوونتوس بودم. از 9 سال پیش یک یوونتوسی واقعی ام. برای من دل پیرو همیشه یک سنبل و الگوی بزرگی ست. یک بازیکن فانتزی با خصوصیات خاص خود. به زودی الکس را خواهم شناخت، در وینوو و در زمین بازی همراه او خواهم بود و به پندها و راهنمایی های او گوش خواهم داد.

بازیکنان زیادی در خصوص رفتار و منش دل پیرو صحبت کردند و حالا واقعا خوشحالم که در کنار او برای یووه بازی می کنم. به هر حال شناخت او برایم هیجان انگیز است و البته هیجان حضور در این تیم و شناخت دیگر هم تیمی هایم. "

وی به علاقه خود به راوانلی نیز اشاره کرد: خوشحالم که او را نیز امسال می بینم. به هر حال راوانلی در کنار دل پیرو برای من الگوی های بزرگی محسوب می شدند. در زمین تلاش می کنم که به مانند راوانلی بازی کنم و نمایش خوب او را همیشه در ذهن دارم


جمعه 11 شهریور 1390

وسلی اشنایدر یوونتوس را به من پیشنهاد کرد

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :فوتبال اوروپا ،

 
الیرو جورج رونالدو الیا بازیکن جدید بانوی پیر که از میان پیشنهادات متفاوت خود سرانجام یوونتوس را انتخاب کرد از توصیه ی وسلی اشنایدر دیگر بازیکن هلندی حاضر در لیگ ایتالیا سخن گفت.

الیا در رابطه با پیوستن خود به یوونتوس گفت: "من با بازیکنان و افراد زیادی در رابطه با فوتبال ایتالیا صحبت کردم. اشنایدر ستاره ی هلند یکی از افرادی بود که من در این رابطه با وی صحبت های زیادی را انجام دادم."

"اشنایدر به من گفت از حضورم در فوتبال ایتالیا استقبال می کند و در مورد باشگاه یوونتوس و بزرگی آنها صحبت های زیادی را برای من انجام داد و در نهایت من تصمیم به انتخاب یووه گرفتم."

الیا در پایان گفت: "من نمی توانم برای بازی در کنار الکس دل پیرو کاپیتان باشگاه یوونتوس بیش از این منتظر بمانم


پنجشنبه 10 شهریور 1390

لیست کامل نفرات باشگاه یوونتوس

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :فوتبال اوروپا ،

لیست کامل نفرات باشگاه یوونتوس

 

 
سرانجام لیست نهایی بانوی پیر برای فصل آینده بسته شد و انتونیو کونته سرمربی جدید بانوی پیر برای فصل پیش رو 29 بازیکن را در اختیار خواهد داشت.

دروازه بان :

جیجی بوفون ( 2013 )
الکس منینگر ( 2012 )
مارکو استوراری ( 2013 )

مدافعان:
استفان لختشتاینر ( 2015 )
رتو زیگلر ( 2015 )
اندره ا بارتزالی ( 2013 )
لئوناردو بونوچی ( 2015 )
جورجو کیه لینی ( 2015 )
پائولو ده چلیه ( 2013 )
فابیو گروسو ( 2012 )
مارکو موتا ( 2015 )
فدریک سورنسن ( 2015 )

هافبک ها :
رونالدو الیا ( 2015 )
مارچلو ایستیگاریبیا ( 2012 )
امانوئله جاکرینی ( 2015 )
ارتور ویدال ( 2016 )
میکله پاتزینتزا ( 2014 )
اندره ا پیرلو ( 2014 )
لوکا مارونه ( 2015 )
میلوش کراسیچ ( 2014 )
کلودیو مارکیزیو ( 2016 )
سیمونه په په ( 2015 )

مهاجمان :
میرکو ووچینیچ ( 2015 )
امائوری کاروالیو ( 2012 )
الساندرو دل پیرو ( 2012 )
وینچنزو یاکوئنتا ( 2013 )
الساندرو متری ( 2015 )
فابیو کوالیارلا ( 2014 )
لوکا تونی ( 2012 )


تعداد کل صفحات: 3 1 2 3
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic