پنجشنبه 28 بهمن 1389

رقابت یوونتوس و رم برای به خدمت گرفتن آندره آ پیرلو

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

 

 

مدیران باشگاه یوونتوس از هم اکنون وضعیت گزینه های شان برای خرید در تابستان آینده را زیر نظر دارند و گفته می شود که یکی از اهداف اصلی آنها در بازار نقل و انتقالات تابستانی، آندره آ پیرلو، هافبک بازیساز میلان است.

 یوونتوسی ها از عملکرد آلبرتو آکوئیلانی که این فصل به طور قرضی از لیورپول به بیانوکونری پیوسته، راضی هستند اما قیمت 16 میلیون یورویی که باشگاه لیورپول برای خرید این بازیکن در نظر گرفته، یوونتوسی ها را با تردید روبرو کرده است.

 به گزارش نشریه گاتزتادلو اسپورت، مدیران بانوی پیر که به دنبال یافتن راه حلی برای این موضوع بودند، اکنون قصد دارند پیرلو را که در تابستان آینده قراردادش با میلان به پایان می رسد، به خدمت بگیرند.

 میلانی ها هنوز برای تمدید قرارداد پیرلو دست به کار نشده اند اما گفته می شود مدیر برنامه های او در حال مذاکره با مدیران باشگاه است.

 در صورتی که میلانی ها حاضر به تمدید قرارداد پیرلو نشوند، یوونتوسی ها برای به خدمت گرفتن این بازیکن باید با رم رقابت کنند. گفته می شود جالوروسی نیز علاقه مند به خرید این بازیکن است


پنجشنبه 28 بهمن 1389

بعد از اینتر نوبت به لچه و بولونیا و بعد سایر تیم ها است

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :بازیهای یوونتوس ،

 
پیروزی ای که زندگی را عوض کرد و ایکاش شرایط سخت این فصل را نیز تغییر دهد. موفقیت یکشنبه شب یووه برابر اینتر همچنان ادامه دارد و انچه که بانوی پیر در این رقابت حساس و مهم از ان خود کرد تاکنون یکی از سوژه های مهم خبری ایتالیاست.

پاول ندود که از جایگاه ویژه همراه همسرش این دیدار را دنبال می کرد در خصوص این پیروزی می گوید: واقعا یک جشن بزرگ بود و هست اما نیاز است که لچه را شکست دهیم و به ادامه این راه فکر کنیم.

پس از لچه نوبت به بولونیا می رسد و سایر تیم ها یکی پس از دیگری. بخش ایده ال این پیروزی ها ادامه انان است و ما به ان توجه زیادی خواهیم کرد. هدفی در سر داریم و می خواهیم به ان دست یابیم.

می دانیم که پیروزی ارزشمندی کسب کردیم اما باید به این مسئله توجه زیادی داشته باشیم که شرایط اینتر و یووه در کنار رم تقریبا یکسان است و ما نباید امتیازی از دست دهیم


دوشنبه 25 بهمن 1389

( یووه 1 - 0 اینتر )

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :بازیهای یوونتوس ،

 

پیروزی در دربی بزرگ
به حرکت در امدن پرچم های سیاه و سفید در کنار پوسترها و دست نوشته های تیفوسی ها که هیجان عجیبی را به دربی ایتالیا داده بود در پایان نیز با هیجان بیشتر و شور و خوشحالی وصف ناپذیری به حرکت در می امد تا مجموعه بیانکونری شب بزرگی را جشن گیرند.

دربی بزرگ ایتالیا را این باز نیز بانوی پیر در ورزشگاه خانگی به سود خود به پایان برد اما طرفداران یوونتوس دوست داشتند این پیروزی را در حضور الکس دل پیرو کاپیتان افسانه ای خود جشن بگیرند اما دل نری سرمربی بانوی پیر در این دیدار فرصت حضور را از دل پیرو گرفت تا الکس در این دیدار حساس به میدان نرود.

در نیمه اول بازی نسبتا متعادلی را از سوی بازیکنان هر دو تیم شاهد بودیم اما یوونتوس کمی سرتر از حریف خود نشان داد ولی بازیکنان اینتر نیز در چند صحنه بسیار خطرناک ظاهر شدند اما نمایش خوب بازیکنان دفاعی یووه و حضور کیه لینی در سمت چپ دفاعی بانوی پیر اجازه ی هنر نمایی را از بازیکنان اینتر گرفت.

در سمت راست دفاعی یوونتوس اوضاع کاملا متفاوت می باشد و سورنسن که بسیار کم تجربه عمل می کند ازادی عمل بیشتری به انوئو داده و بازیکنان کامرونی اینتر با توپ بسیار خطرناک ظاهر می شود.

در حالی که 30 دقیقه از زمان بازی دو تیم یوونتوس - اینتر سپری می شود سورنسن بازیکن کناری یووه با ارسال سانتری دیدنی برای متری وی را صاحب موقعیت گلزنی کرد و بازیکن جدید بانوی پیر با ضربه ی سر فوق العاده ی خود سزار سنگربان برزیلی اینتر را مغلوب کرد تا متری در این دیدار حساس نیز برای یووه گلزنی کند.

نکته ی قابل توجه نمایش یووه در نیمه اول حضور تمامی بازیکنان در دفاع و حمله بود تا جایی که فضاهای خالی کمتری در اختیار بازیکن نراتزوری قرار می گرفت و ستارگان اینتر در اکثر صحنه ها با حضور پر تراکم بازیکنان بانوی پیر ناکام می ماندند و تنها در یک صحنه مهاجمان اینتر موفق تر از بازیکنان دفاعی یووه عمل کردند که بوفون همانند همیشه نمایش درخشانی از خود بر جای گذاشت و یووه با یک گل به رختکن رفت.

در نیمه دوم همان طور که انتظار می رفت تیم اینتر با توجه به یک گل عقب بودن خود دقایق بیشتری از بازی را در اختیار داشت و بازیکنان یوونتوس نسبت به نیمه اول بازی محتاط تری را از خود به نمایش گذاشتند و همین موضوع سبب شد تا نیمه دوم بازی افت شدیدی داشته باشد.

بازیکنان اینتر در طول این نیمه بارها تا پشت محوطه ی جریمه ی یوونتوس پیش روی کردند اما عملکرد فوق العاده ی خط دفاعی بانوی پیر در این نیمه بسیار قابل ستایش بود و ستارگان تیم اینتر در حالی که بیشتر صاحب توپ و میدان بودند نتوانستند کار خاصی را صورت دهند.

در چهل و پنج دقیقه ی دوم یوونتوس در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر شد و در سه صحنه نفوذهای بازیکنان کناری بانوی پیر و ارسال های سریع برای متری باعث شد تا یووه شانس دوباره ی خود را برای گلزنی امتحان کند اما بد شانسی یووه مانع از این کار شد.

در پنج دقیقه ی اخر تیم اینتر دو موقعیت مسلم گلزنی را به دست اورد که تیرک دروازه و بی دقتی اتوئو مهاجم کامرونی تیم اینتر مانع از باز شدن دروازه ی یووه در دقایق پایانی شد.

دل نری که در این نیمه هر سه تعویض خود را انجام داد و در حالی که متری در دقایق پایانی به دلیل مصدومیت توانایی بازی کردن را نداشت به اجبار در میدان حضور پیدا کرد تا یووه با یازده بازیکن خود در مقابل تیم اینتر بازی را ادامه دهد.

در نهایت بانوی پیر در دو نیمه ی کاملا متفاوت موفق شد تیم اینتر را در ورزشگاه المپیک تورین شکست دهد و امیدهای خود را برای حضور در میان چهار تیم پایانی سری آ زنده نگاه دارد


شنبه 23 بهمن 1389

خریدهای تابستانی یوونتوس

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

 یوونتوسی ها قصد دارند در تابستان آینده سرخیو آگرو، مهاجم اتلتیکو مادرید و خاویر پاستوره، هافبک تکنیکی پالرمو را به خدمت بگیرن

 مدیران بیانکونری بودجه ای 80 میلیون یورو برای خرید بازیکن در بازار نقل و انتقالات تابستانی در نظر گرفته اند.

 جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی یووه، قصد دارد با خرید این دو ستاره تیمش را برای رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان آماده کند.

 گفته می شود آگرو که باشگاه اتلتیکو بارها تاکید کرده قصد فروش او را ندارد، اولویت اصلی یوونتوسی هاست.

 اما علاوه بر عدم تمایل باشگاه مادریدی، یوونتوسی ها برای خرید آگرو باید با تاتنهام و چلسی نیز رقابت کنند.

 پاستوره نیز باشگاه های زیادی را در صف خرید می بیند اما خود این بازیکن آرژانتینی به تازگی اعلام کرده بود ترجیح می دهد به جای رئال یا بارسا راهی یوونتوس شود.

مائوریسیو زامپارینی، رئیس جنجالی باشگاه پالرمو گفته بود این بازیکن را در صورتی خواهد فروخت که پیشنهادی 100 میلیون یورویی برای او ارائه شود.


سه شنبه 19 بهمن 1389

تمدید قرارداد کاپیتان نزدیک است

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :خبر... ،

 
 
از گوشه کنار باشگاه یوونتوس خبر می رسد مسولین این تیم مشهور ایتالیایی در تلاش اند تا اخرین مراحل ساخت ورزشگاه و خانه جدید یووه را به خوبی پشت سر گذارند تا از فصل اتی دل الپی جدید میزبان بانوی پیر و رقبایش باشد.

در این میان گفته می شود مدیران یوونتوس قصد دارند در کنار به اتمام رساندن مراحل ساخت استادیوم جدید شرایط را برای تمدید قرارداد الکس دل پیرو هموار نمایند تا وی برای یک فصل دیگر نیز با پیراهن سیاه و سفید یووه به میدان رود.

ماروتا نیز در این زمینه اظهار داشته برای بازیکنی که از فصل 1993 تاکنون پیراهن بیانکونری را بر تن کرده و در هر دیدار نام او را شنیده ایم و نام او یاداور پیروزی ها و لحظات شیرینی ست نمی توان مشکلی از نظر مبلغ قراداد داشت.

گفتنی ست بسیاری از هواداران خواهان حضور دل پیرو برای یک فصل و بازی در استادیوم تازه هستند و در این میان گروهی نیز معتقدند الکس باید در پست مدیریتی به زندگی یوونتوسی خود ادامه دهد


دوشنبه 18 بهمن 1389

گلهایی که معنای زیادی داشت

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :رویدادها ،

 
 
تنها چند روز پیش زندگی اش تغییر کرد. زندگی در کنار رنگ پیراهنی که بر تن می کرد. روزی پیراهن قرمز و ابی کالیاری را می پوشید و طی یک هفته با پوشیدن پیراهن سیاه و سفید بانوی پیر فوتبال مدرن و زیبایی را ارائه کرد.

الساندرو متری که در کنار تونی شب موفقی را پشت سر گذاشت دو گل برای یووه زد، دوگلی که سکوت را به هواداران کالیاری که در جایگاه ویژه با سوت های ممتد او را خطاب می کردند هدیه داد و دو گلی که ارزش زیادی داشت.

امیدوارم این گل ها معنای زیادی داشته باشد. زمانی که این دو گل را در فیلم بازی دیدم احساس خوشحالی کردم و حالا متوجه می شوم که چه گل های زیبایی بودند. من یکی از گروه هستم درست مانند انچه که مدیران پیش از این به من گفتند.

هم تیمی هایم در اغوشم گرفتند و شانه به شانه یکدیگر پیش رفتیم. به احترام مدیران و هم تیمی های سابقم خوشحالی نکردم و ژستی برای گلزنی نداشتم. البته شعارهایی که در طول بازی شنیده می شد سخت و ازار دهنده بود. دلگیر و ناراحت شدم زیرا پیش از ترک کالیاری همه چیز را با گروه و هواداران در میان گذاشته بودم.

گفتنی ست پیش از دیدار نیز پدر متری تاکید کرده بود که پیوستن به یووه برای پسرش رویا بوده و هرگز انتظار نداشت یوونتوس برای او پیشنهاد بفرستد و حالا پیوستن به این تیم بهترین تصمیم دوران بازیگری الساندروست زیرا یوونتوس بانوی فوتبال است


دوشنبه 18 بهمن 1389

دعوت پراندلی از بوفون برای دیدار مقابل آلمان

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :فوتبال اوروپا ،

 
 
چزاره پراندلی سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا برای دیدار دوستانه در مقابل تیم آلمان از جیجی بوفون سنگربان باشگاه یوونتوس که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته برای حضور در این دیدار دعوت کرد.

پراندلی برای این مسابقه ی حساس از متری مهاجم جدید باشگاه یوونتوس نیز دعوت کرد تا از وی در خط حمله ی لاجوردی پوشان استفاده کند.

لیست بازیکنان دعوت شده برای دیدار مقابل آلمان

بوفون - سیریگو - ویویانو

استورى - بونوچى - كیه لینى - كاسانى - كریشیتو - رانوكیا - ماجو

اكویلانى - ده روسى - جیووینكو - مائورى - مونتولیوو - موتا - نوچرینو - پالومبو

مترى - كاسانو - بوریلو - روسى - پاتزینى


یکشنبه 17 بهمن 1389

کالیاری 1 - 3 یووه )

   نوشته شده توسط: یوسف    

 الساندرو متری   به یووه خوش آمدی
پیش از این در این ورزشگاه پیش روی رقبای کالیاری به میدان می رفت و اینکه روزی یوونتوس برای خرید او تماس بگیرد و روزی پیراهن بانوی فوتبال را بر تن کند برایش یک رویا بود. حالا به رویای خود رسیده و در سنت الیا با پیراهن سیاه و سفید بانوی پیر اروپا دروازه تیم سابقش را می گشاید تا در تیم رویایی خود موفقیت ارزشمندی را کسب کند.

امشب سنت الیا در کنار الساندرو متری شب رویایی را برای بانوی فوتبال اروپا رقم زد تا هواداران حاضر در این استادیوم شاهد یک نمایش زیبا و هماهنگ از شاگردان دل نری باشند و پس از چند هفته ناکامی پیروزی پر گل سه بر یک را به نام یوونتوس ببینند. دیداری که با دو گل الساندرو متری و لوکا تونی در برابر تک گل اکوافرسکا به سود یووه به اتمام رسید.

یوونتوس در نیمه اول این دیدار بر خلاف دیدارهای گذشته ی خود با سیستم 4 - 3 -3 بازی می کرد و حضور کیه لینی در دفاع کناری و کراسیچ در خط حمله از نکات جالب ترکیب یوونتوس در این دیدار به شمار می رفت. بازی در 20 دقیقه ی اول از سرعت فوق العاده ای برخوردار بود و بازیکنان دو تیم با استفاده از سرعت تیمی خود حملات زیادی را بر روی دروازه ی همدیگر تشکیل دادند.

در دقیقه 19 متری مهاجم اسبق کالیاری با استفاده از غفلت مدافعان کالیاری و یک ضربه ی دیدنی اولین گل یووه در این دیدار و نخستین گل خود با پیراهن یوونتوس به ثمر رساند. بعد از گل تیم کالیاری در دو صحنه بسیار خطرناک ظاهر شد و اشتباهات بوفون نیز دروازه ی یوونتوس را تا مرز باز شدن پیش برد.

در ادامه یوونتوس با استفاده از قدرت درگیری ملو و اکوئیلانی در میانه ی میدان تمرکز بازی را به صورت کامل در اختیار گرفت و نسبت به دیدارهای گذشته ی خود نمایش بهتری را بر جای گذاشت و سرعت کراسیچ و مارکیزیو در کناره های زمین باعث شده بود تا مدافعان کالیاری کار سختی برای کنترل بازیکنان یوونتوس داشته باشند.

در اخرین دقایق نیمه اول تیم کالیاری باز هم با استفاده از اشتباهات مدافعان یوونتوس و خطاهای بی مورد صاحب موقعیت گلزنی شد اما مهاجمان کالیاری بسیار مبتدایانه ضربات خود را راهی دروازه ی یوونتوس کردند و بازی در نیمه ی اول با تک گل متری به سود یووه به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم یوونتوس با همان ترکیب ابتدایی وارد بازی شد و دل نری تغییری در تیم خود نداد و بازیکنان کالیاری از همان ابتدا با تمرکز بالا حملات خود را بر روی دروازه ی یوونتوس ترتیب دادند تا در پنجاهمین دقیقه ی دیدار روبرت اکوافرسکا دروازه ی یوونتوس را باز کند.

در این دقیقه دل نری دست به اولین تعویض خود زد و دل پیرو به جای مارتینز که در این دیدار ضعیف ظاهر شده وارد بازی شد تا تیم در فاز حمله قدرت بیشتری به خود بگیرد و بتواند پس از مدت ها به پیروزی دست پیدا کند.

تیم یوونتوس در دقایق میانی نیمه ی دوم نتوانست بازی خوبی از خود بر جای بگذارد و تیم کالیاری با استفاده از فضاهای پشت مدافعان یوونتوس بسیار موفق نشان داد و در چند صحنه دروازه ی یوونتوس با خوش شانسی از باز شدن نجات پیدا کرد.

دل نری که در این دیدار نیز نتیجه را از دست رفته می دید سیسوکو و تونی را به بازی اورد تا یوونتوس با استفاده از بازیکنان جدید و با انرژی خود صاحب موقعیت گلزنی شود و بتواند صاحب سه امتیاز دیدار شود.

سرانجام در 74 دقیقه ی دیدار متری باز هم برای یوونتوس گلزنی کرد و سانتر ارسالی کیه لینی مدافع جلو امده ی یوونتوس را به زیبایی وارد دروازه تیم سابق خود کرد تا یوونتوس باز هم پیروز میدان باشد.

بعد از گل تیم کالیاری با تمام قوا سعی در به تساوی کشاندن بازی داشت و در یک صحنه دروازه ی یوونتوس را برای دومین بار گشود اما داور افساید بازیکنان کالیاری را اعلام کرد.

در برگشت یوونتوس با استفاده از سرعت بازیکنان کناری خود صاحب موقعیت گلزنی دیگری شد و این بار نوبت به تونی رسید تا با ضربه ی سر فوق العاده ی خود سومین گل بانوی پیر را به زیبایی وارد دروازه ی تیم کالیاری کند تا بانوی پیر در استانه ی دیدار مقابل اینتر به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند


یکشنبه 17 بهمن 1389

صدمین گلم با پیراهن یووه زیبایی خاصی دارد

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :بازیهای یوونتوس ،

 
 
خبرنگاران و روزنامه نگاران می نوشتند که فوتبال من تمام شده اما به ثمر رساندن صد گل در سری ا چنین مسئله ای را نشان نمی دهد ما یک گروه زیبا و خوب هستیم. در شب درخشش الساندرو متری فرصتی برای دیگر خرید تازه بانوی پیر فراهم شد تا پس از کنار گذاشتن مصدومیت به ترکیب بازگردد.

لوکا تونی که به زیبایی گل سوم یووه را وارد دراوازه کالیاری کرد می گوید: این گل بیانگر خیلی چیزهاست. کسانی که می گفتند فوتبال من تمام شده و روزنامه نگارانی که از انتقاد لذت می بردند.

ما تیم بزرگی هستیم تیمی یگانه و مقتدر که خواسته های زیادی داریم. امروز صدومین گل خود را در سری ا به ثمر رساندم و خیلی خوشحالم که این گل را با پیراهن یوونتوس زدم. این بهترین هدیه است زمانی که در بهترین شرایط نیستی.

امشب یک تیم بزرگ و زهردار را در میدان دیدم و یک گروه خوب و مقتدر که در این لحظات سخت و دشوار متحد و هم صداست.

متری امشب بسیار عالی بود و او می تواند اینده یوونتوس باشد


شنبه 16 بهمن 1389

فشار هواداران ویران کننده است

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :بازیهای یوونتوس ،

 
مهره ای خلاق و کوشاست و خیلی زود توانست در میان تیفوسی ها محبوب و در کنار هم تیمی هایش ستاره شود. میلوش کراسیچ که در شروع فصل با درخشش در ترکیب یووه مطرح شد و توانست نگاه ها را معطوف خود کند از رقابت های فوتبال سرزمین چکمه ای گله مند است و این مسابقات را زشت می داند.

در روسیه سرعت در دیدارها بود. هرگز فکر نمی کردم که فوتبال ایتالیا این طور ویران کننده باشد. با این روش نمی توان ایده ال ها را نمایش داد. صحنه هایی که در برخی دیدارها روی می دهد به طور مثال انچه که در جنوا دیدم و یا حرکت زوله .

شرایط استادیوم ها نیز به هیچ وجه خوب نیست. فشار هواداران ویران کننده است. شرایط استادیوم المپیکو نیز همین طور است و به هیچ عنوان خوب و راضی کننده نیست. اینجا هر هفته بازی می کنیم و اوضاع عجیبی ست که باور نمی کنم.

شش ماه است که در تورینو هستم، در ایتالیا و هرگز زمینی ایده به مانند انگلیس ندیده ام. دو سال اخر من در فوتبال روسیه اوضاع بسیار بهتر بود و فکر می کنم در دو سال اینده فوق العاده بهتر شود و به مانند اسپانیا و انگلیس شوند. تنها مسئله ای که باعث شد علاقه ای به ادامه بازی در فوتبال روسیه نداشته باشم این بود که بازی کردن در هوای زیر صفر درجه بسیار سخت بود.


تعداد کل صفحات: 3 1 2 3
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic