دوشنبه 6 آبان 1392

یوونتوس 2-0جنوا

   نوشته شده توسط: یوسف    نوع مطلب :بازیهای یوونتوس ،

مصاحبـه کامـل کونته /

مانند بازی مقابل فیورنتینا و رئال بودیـم

مصاحبـه کامـل کونته / مانند بازی مقابل فیورنتینا و رئال بودیـم 

 

آنتونیو کونته سرمربی یووه پس از پیروزی مقابل جنوا در هفته نهم رقابت های سری آ مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد .

" ما یک عملکرد خوب مانند بازی در مقابل رئال در مادرید و یا 70 دقیقه ابتدایی بازی مقابل فیورنتینا داشتیم "

" ما به خوبی بازی کردیم و سزاوار پیروزی بودیم. امروز موقعیت های خوبی ایجاد کردیم "

" ما 2 گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم . خبر مهم این است که ما به یک گل اکتفا نکردیم . در آینده هم باید بیشتر تلاش کنیم و با انگیزه بیشتر در پی پیروزی باشیم "

" ما برای بازی امروز نیاز به برد داشتیم . پیروزی پس از 2 بازی سخت برای ما مهم بود که امروز به آن رسیدیم . اما نکته مهم عملکرد مشابه ما در بازی های دیگر بود "

" تیم رم مطمئنا رقیب خوبی است . آن ها به همراه ناپولی بردهای زیادی دارند و رم به تنهایی صاحب پیروزی های پیاپی است که از این تیم یک مدعی جدی ساخته "

" مهاجمان در تفکرات من جای خاصی دارند . هم توز و هم یورنته هر دو بازی خوبی را امروز انجام دادند و در حال رسیدن به یک درک متقابل از هم هستند . اما رسیدن به این وضعیت آسان نبود و نیازمند زمان بود "

" من از ابتدا می گفتم که فصل سختی را در پیش داریم . ما به همه بازیکنان در طول فصل نیاز داریم , یورنته توسط مطبوعات به تیم های دیگر فرستاده می شد در حالی که من تنها منتظر آماده شدن او بودم "

" ما مقبل تیم سر سختی بازی کردیم . یورنته به گل نزدیک شد اما موفق نبود و بدشانس بود اما در کل مقابل یک تیم خوب عملکرد بسیار خوبی را نشان داد امروز "

" همیشه چیزهای منفی و مثبت و بررسی این موارد وجود دارد . کیلینی هرگز دچار محرومیت و یا جریمه نشده . او مورد بحث ما در یوونتوس نیست و تنها یکی از بازیکنان است که باید با تواضع و تعهد بازی کند "

" بسیاری گفتند که من بعد از بازی با رئال جورجو را بیرون خواهم گذاشت اما من کیلینی را یک بازیکن و مرد بزرگ با روحی بزرگ می دانم .یک بازیکن متعهد به تیم که مطمئن هستم تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام می دهد "

" و هنوز هم فکر می کنم که او مثال خوبی برای بسیاری از چیزها است . من تا کنون کوچکترین شکی در مورد بازیکنان تیمم نکردم و می دانم که آن ها بازیکنان بسیار بزرگ و عالی هستند "

" بازیکنن من از همه جهات پیشرفت کردند و بهتر شدند . ما از نظر دفاع کمی دچار استرس و عجله بیش از حد بودیم که تمام این ها با آموزش و تمرین و کار بی نهایت قابل حل است . برای بازی های آینده نیز می خواهیم مانند امروز با حوصله و با قدرت باشیم . درست است که رئال و فیورنتینا تیم های به مراتب بزرگتری از جتوا هستند اما امروز ما شاهد یک جنوای با صلابت بودیم زیرا آن ها مقابل یوونتوس بازی می کردند "

" فرناندو در حال پیشرفت است . من خواسته بودم که آرامش داشته باشیم و اجازه دهیم که او با تیم هماهنگ شود و شرایط را درک کند و به مرور تحت آموزش و تمرین آماده مسابقه شود زیرا او مدت زیادی را دور بود . ما سعی می کنیم که بازیکنان را بری استفاده در سیستم مورد نظر خود ارتقا دهیم "


" امروز همه بازیکنان من با انگیزه و با روحیه بودند . در روزنامه ها این روزها چیزهای دروغی درباره بازیکنان می خوانیم که اصلا صحت ندارد . ما به این مسائل در مورد پوگبا و بی انگیزگی بازیکنان و یا درگیری با ماروتا اهمییتی نمی دهیم "

" همه ما یوونتوس را در زمین می بینیم . اگر ما بد بازی کنیم شما انتقاد خواهید کرد . من علاقه دارم که صحبت ها در مورد مسئل فنی و تاکتیکی باشد و از نکاتی که برای از بین بردن تمرکز ما است استقبال نمی کنم "


مشاجره با ماروتا ؟

" نه . متاسفانه من چیزهایی در این مورد می شنوم اما واقعیت این است که من رابطه خوبی با ماروتا دارم و هرگز دعوا و درگیری وجود نداشته و این تنها از مطبوعات شنیده می شود . شما باید در مورد مسائل تاکتیکی با من حرف بزنید . اما تعجب می کنم که چرا در این مورد صحبت می کنید . این ها چیزهایی است که برای بر هم زدن تمرکز تیم و بی ثباتی در اطراف تیم ساخته می شود "

" خواندن اخبار بی اساس شرم آور است . بی ثباتی و بی انگیزگی .. چه کسی رابطه و حرف های من با ماروتا را اینگونه منعکس کرده ؟ آیا ارواح اخبار و حرف های رد و بدل شده ما را به شما رسانده ؟ اینگونه اخبار باعث عدم اطمینان می شود و این برای هیچ نویسنده ای خوب نیست . به نظرم کسی که این اخبار دروغ را منتشر می کند باید شرمنده باشد "

پوگبا ؟

" من او را یک بازیکن خوب می بینم . او تنها 20 سال دارد و شما در این سن بعضی خصوصیات خوب و گاها خصوصیت های بدی هم دارد . او از نظر فنی پیشرقت چشمگیری داشته اما خود او هم می داند که باید بهتر شود . نباید فراموش کنیم که او فقط 20 سال سن دارد "


" ما بازی مهمی را پشت سر گذاشتیم . بازی که شاید از مانند برخی بازی های دیگر ما بود اما ما امروز توانستیم نتیجه پیروزی را کسب کنیم و از این لحظه به فکر بازی بعد مقابل کاتانیا هستیم "


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic